Blog

Filtruj tematy wg

25 października 2023 Klasyfikacja bez etykiet: Ewolucja uczenia maszynowego

W ciągle zmieniającym się świecie technologii, innowacja jest niekończącym się procesem. Jako eksperci w dziedzinie inteligentnego przetwarzania danych, nasz zespół nieustannie zagłębia się w skomplikowane zagadnienia uczenia maszynowego, odkrywa nowe horyzonty i doskonali umiejętności. Ciągle poszukujemy rozwiązań, które mają potencjał by zrewolucjonizować sposób, w jaki postrzegamy dane. Snapshot Spectral Clustering (SSC) to jedna z takich przełomowych innowacji. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej SSC oraz obietnicom, jakie ta technologia daje na przyszłość.

więcej
7 czerwca 2023 ChatGPT – niezwykłe rozwiązanie w świecie modeli eksperckich

ChatGPT zyskał dużą sławę w tak szybki sposób, że dla wielu osób spoza społeczności AI wydawało się to przełomem, którego nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Zadajmy więc fundamentalne pytanie – czy rewolucja AI naprawdę rozpoczęła się pod koniec 2022 roku?

więcej
10 stycznia 2023 Automatyzacja e-commerce

Z badań wynika jasno: niewiele zapytań naprawdę wymaga wsparcia ze strony konsultanta. Jeszcze mniej odpowiedzi wymaga podejmowania jakichkolwiek decyzji. Co więcej, aż 73% klientów wcale nie ma ochoty na kontakt z przedstawicielem obsługi. Chcą po prostu natychmiastowej odpowiedzi na pytanie, nie wymagającej wysiłku ani poszukiwań. Dlatego optymalnym rozwiązaniem jest wsparcie obsługi klienta e-commerce przez automatyzację.

więcej
15 grudnia 2022 Inteligentne przetwarzanie
dokumentów transportowych

Gdy towary podróżują na duże odległości, nadawca i odbiorca często pytają o aktualny status transportu. Nie zważając na strefę czasową oczekują dostępności przez siedem dni w tygodniu, przez cały rok. Z badań wynika, że połowa klientów spodziewa się odpowiedzi na zadane pytanie w czasie krótszym niż 4 godziny, a 12% z nich uważa, że 15 minut to maksymalny czas oczekiwania na wiadomość. Jak sprostać takim wymaganiom, szczególnie w okresach wzmożonego ruchu?

więcej
2 grudnia 2022 Jak usprawnić obsługę dokumentów w
instytucjach finansowych?

Duże nakłady pracy ręcznej nie są już nieodzowną częścią pracy w instytucjach finansowych - dzięki automatyzacji. Umożliwia ona zespołom większą efektywność, zmniejszając ilość czasu poświęcanego na powtarzalne i żmudne czynności. Pozwala to na skupienie się, na przykład, na obsłudze klienta, czy analizie danych.

więcej
26 kwietnia 2022 Czy to koniec kopiowania?

Nazwiska, adresy, numery polis, REGONy... codziennie kopiujemy i przepisujemy setki różnych informacji. Znajdują się one wnioskach urzędowych, dokumentach ubezpieczeniowych czy prostych fakturach. Zobacz jak najnowsza technologia może Ci pomóc!

więcej
26 kwietnia 2022 Skuteczna anonimizacja jest prosta!

Praca z dokumentami zawierającymi dane osobowe wiąże się z nieustannym zabezpieczaniem ich przed nieuprawnionym dostępem, ukrywaniem fragmentów tekstu czy obawami przed udostępnieniem niewłaściwych treści. Obejrzyj wideo, żeby przekonać się, że jak łatwo można odsunąć na bok wszystkie te problemy.

więcej

Kontakt

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Zaznacz zgodę

Dziękujemy za wysłanie e-maila!

Wysyłam e-mail...

Błąd wysyłania e-maila!