Blog

Filtruj tematy wg

26 kwietnia 2022 Czy to koniec kopiowania?

Nazwiska, adresy, numery polis, REGONy... codziennie kopiujemy i przepisujemy setki różnych informacji. Znajdują się one wnioskach urzędowych, dokumentach ubezpieczeniowych czy prostych fakturach. Zobacz jak najnowsza technologia może Ci pomóc!

więcej
26 kwietnia 2022 Skuteczna anonimizacja jest prosta!

Praca z dokumentami zawierającymi dane osobowe wiąże się z nieustannym zabezpieczaniem ich przed nieuprawnionym dostępem, ukrywaniem fragmentów tekstu czy obawami przed udostępnieniem niewłaściwych treści. Obejrzyj wideo, żeby przekonać się, że jak łatwo można odsunąć na bok wszystkie te problemy.

więcej
14 stycznia 2022 Od linii produkcyjnej do inteligentnej instytucji – cz. 2

Wynalazek automatycznego przetwarzania języka naturalnego (NLP) został zdefiniowany przez Yoav Goldberg jako zautomatyzowane metody, które korzystają z języka naturalnego jako danej wejściowej i generują język naturalny na wyjściu. Najczęściej punktem początkowym jest tutaj OCR - rozpoznawanie tekstu. Co jednak dzieje się dalej?

więcej
24 stycznia 2022 Jestem Kognitywnym Pomocnikiem

Czy masz wrażenie, że Twoi pracownicy ciężko pracują, ale ciągle brakuje czasu na nowe projekty albo kreatywne pomysły? Zbyt wiele godzin poświęcacie na klasyfikację i analizy dokumentów, przyjmowanie korespondencji, a może na pisanie opisów produktów? Macie wrażenie, że zalewa Was fala dokumentów i informacji? Biurokracja paraliżuje postęp? Tu właśnie ja mogę pomóc, dobrze trafiłeś!

więcej
8 grudnia 2021 Od linii produkcyjnej do inteligentnej instytucji – cz. 1

Termin automatyzacja pojawił się po raz pierwszy w branży motoryzacyjnej, odzwierciedlał on zupełnie nowy kierunek rozwoju przemysłu. Wykorzystywanie urządzeń służących do kontrolowania i sterowania mechanicznymi liniami produkcyjnymi było wtedy rewolucyjną zmianą. Dziś istnienie automatycznych linii produkcyjnych jest już oczywistością. Jednak jaki związek ma produkcja samochodów Forda z automatyczną obsługą korespondencji elektronicznej?

więcej

Kontakt

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Zaznacz zgodę

Dziękujemy za wysłanie e-maila!

Wysyłam e-mail...

Błąd wysyłania e-maila!