O nas

4Semantics specjalizuje się w budowaniu produktów opartych na automatyzacji kognitywnej oraz technologiach rozumienia języka naturalnego.

Rozwijamy technologie rozumienia dokumentów, które wykorzystujemy do budowy linii produktów SensID - rozwiązań automatyzujących złożone zadania wymagające inteligencji​. Naszym wiodącym produktem jest SensID Cognitive Automation, który umożliwia budowanie modeli rozumienia dokumentów dla dowolnych zastosowań biznesowych. Opracowujemy również rozwiązania domenowe, między innymi SensID dla RODO, który poprzez rozumienie danych osobowych/wrażliwych, zapewnia kompleksową i niezawodną zgodność z wymaganiami ustawy.​ Posiadamy również rozwiązania przeznaczone dla domen kredytów hipotecznych, likwidacji szkód ubezpieczeniowych i spraw administracji publicznej.​ Z rozwiązań SensID możesz skorzystać samodzielnie lub wesprzeć się wiedzą naszych ekspertów. Posiadamy wyjątkowy zespół inżynierów i naukowców z dużymi osiągnięciami w dziedzinie AI i NLP, w tym 2 osoby z tytułem profesora, 5 osób z doktoratem i kilkunastu inżynierów-pasjonatów.

25+
Osób zaangażowanych w rozwój produktu i firmy.
7
Pracowników z tytułem doktora i wyższym.
2+
Lat działalności.
4,8 mln PLN
Wielkość projektu B+R dofinansowanego przez NCBiR.

W SensID wybraliśmy ścieżkę rozwoju opartą na kapitale intelektualnym. Realizujemy projekty badawcze, by tworzyć produkty, które nie mają konkurencji.

Tomasz Rzeźniczak

Co-founder & CEO 4Semantics

Kontakt

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Zaznacz zgodę

Dziękujemy za wysłanie e-maila!

Wysyłam e-mail...

Błąd wysyłania e-maila!