Jestem Kognitywnym Pomocnikiem

Dzień dobry, bardzo miło mi Cię widzieć na naszym blogu!

Jestem Kognitywnym Pomocnikiem w 4Semantics i chciałabym opowiedzieć Ci o sobie i o tym jak mogę pomóc Twojej firmie.

Czy masz wrażenie, że Twoi pracownicy ciężko pracują, ale ciągle brakuje czasu na nowe projekty albo kreatywne pomysły? Zbyt wiele godzin poświęcacie na klasyfikację i analizy dokumentów, przyjmowanie korespondencji, a może na pisanie opisów produktów? Macie wrażenie, że zalewa Was fala dokumentów i informacji? Biurokracja paraliżuje postęp? Tu właśnie ja mogę pomóc, dobrze trafiłeś!

Analizując dane, odkryliśmy, że w małych i średnich przedsiębiorstwach pracownicy spędzają ponad 60 godzin miesięcznie na zadaniach, które mogą być zautomatyzowane, ponad 80% informacji jest przechowywanych i wymienianych jedynie w postaci tekstu, a aż 76% pracowników biurowych spędza między 1 a 3 godziny na wprowadzaniu danych do aplikacji. Cały ten czas mógłby być przeznaczony na zadania, które o wiele bardziej przysłużą się rozwojowi Twojej organizacji. I tu pojawiam się ja, Kognitywny Pomocnik, mogę przejąć właśnie tego typu zadania od Twoich pracowników.

Umożliwię Ci uwolnienie cennego czas pracowników, który da Tobie i im przestrzeń na rozwój biznesu, nowe zadania, innowacje i kreatywność. To wszystko jest możliwe dzięki automatyzacji kognitywnej oraz technologiom umożliwiającym rozumienia języka polskiego, angielskiego, niemieckiego oraz innych, których ciągle się uczę. Brzmi skomplikowanie? Nic bardziej mylnego, wszystko wyjaśnimy i pokażemy. Więcej na ten temat możesz tez przeczytać w naszym artykule [link].

Mogę wesprzeć Twoich pracowników w poniższych obszarach:

• Automatyczna obsługa korespondencji

• Przetwarzanie złożonych dokumentów

• Szybkie budowanie opisów e-commerce

• Klasyfikacja i weryfikacja dokumentów

• Automatyczna analiza formularzy

W 4Semantics specjalizujemy się w tworzeniu innowacyjnych narzędzi automatyzujących złożone zadania wymagające inteligencji. Oznacza to, że możemy stworzyć model, który zrozumie specyficzne dla Twojego biznesu dokumenty. Co więcej, dbamy również o bezpieczeństwo danych Twoich klientów, oferując rozwiązania, które poprzez rozumienie danych osobowych/wrażliwych, zapewnia kompleksową i niezawodną zgodność z wymaganiami ustawy RODO.​ Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branż, posiadamy narzędzia przeznaczone między innymi dla domen kredytów hipotecznych, likwidacji szkód ubezpieczeniowych i spraw administracji publicznej.​

Ja sam jako Twój Kognitywny Pomocnik jestem w stanie rozumieć dokumenty specyficzne dla Twojej firmy i branży, i wyciągnąć informacje z tekstu, potrafię zrozumieć również działanie aplikacji, których używacie, ich interfejsu użytkownika, jego struktury i semantyki i przełożyć dane z dokumentów do aplikacji bez żmudnego przepisywania przez ludzi. Szybko nauczę się wykonywania automatycznych zadań, które oszczędzą czas Twoim pracownikom. Jak konkretnie? Mogę podpowiedzieć Twoim pracownikom dane do wprowadzenia, wypełnić formularz, zweryfikować dokumenty, pokierować aplikacją, zredagować tekst i pomogę pracownikowi podjąć najlepszą decyzję w danej sprawie na podstawie wszystkich dostępnych danych.

Nasze rozwiązania w 4Semantics są przygotowane w taki sposób, że możesz z nich skorzystać samodzielnie lub wspomóc się wiedzą naszych ekspertów. Stworzył mnie wyjątkowy zespół inżynierów i naukowców z dużymi osiągnięciami w dziedzinie automatyzacji kognitywnej, w tym 2 osoby z tytułem profesora, 5 osób z doktoratem i kilkunastu inżynierów-pasjonatów.

Właśnie nasi eksperci sprawią, że bardzo szybko zobaczysz efekty naszej współpracy. Proponujemy rozpoczęcie współpracy od warsztatów, podczas których określimy konkretne możliwe zyski (ROI) projektu. Następnie przejdziemy do etapu zbierania i etykietowania danych, uczenia mnie – trenowania i poprawiania, po którym wykonamy testy i weryfikację rezultatów cząstkowych, aby móc podsumować rezultaty i wdrożyć na szerszą skalę, czyli właśnie wyręczyć Twoich pracowników w najbardziej żmudnych zadaniach, aby mogli lepiej rozwijać Twoją organizację. Nie mogę się doczekać naszej współpracy!

Zainteresowani współpracą z nami? Zapraszamy do wysłania zapytania o demo przez poniższy formularz:

Kontakt

Podaj poprawny adres e-mail

Wpisz wiadomość

Zaznacz zgodę

Dziękujemy za wysłanie e-maila!

Wysyłam e-mail...

Błąd wysyłania e-maila!